Компанія АГРІКОН надає повний спектр будівельних послуг: будівництво складів, під’їзних шляхів, промислових та виробничих приміщень.

Проектування конструкції на базі залізного каркасу і легких сендвіч-панелей.

bud1

Монолітно-бетонні роботи – армопояси, армокаркаси та інші.

bud2

Комерційне та промислове будівництво

Промислове будівництво – це завдання для професійної команди будівельників, а не для самого підприємця, який збирається працювати в приміщенні. Ми маємо багатий досвід будівництва промислових об’єктів і готові виконати ваше замовлення з найвищим професіоналізмом.

У промисловому будівництві є одна складність: кожна будова має відповідати певним стандартам, тому обов’язковим є наявність продуманого проекту. Поширеним рішенням на сьогоднішній день є швидкобудуюємі будівлі, завдяки чому значно скорочуються рядки здачі об’єкта в експлуатацію, а також помітно знижуються витрати.

У промисловому будівництві, дизайнерське оформлення грає дуже маловажну роль, і головним фактором якості є довговічність, міцність і зручність побудованого будинку.

Промислове будівництво є дуже відповідальним процесом, який повинен супроводжуватися серйозним контролем на кожному етапі виконання робіт. Дану необхідність, ми ставимо на чолі наших дій, тому що від цього безпосередньо залежатиме не тільки відповідність готового об’єкта побажанням замовника, але і безпеку робітників.

На рахунку нашого заводу десятки виконаних об’єктів промислового будівництва.

Звертайтеся до нас і наші фахівці завжди готові будуть взятися навіть за найскладніший проект.

Несучою основою більшості будівель є просторовий каркас складається із системи пов’язаних між собою колон, стін, балок та перекриття.

Залізобетон – на сьогодні найбільш затребуваний матеріал для зведення каркасів будівель, що вдає із себе штучний будівельний матеріал в якому використано раціональне поєднання бетону та арматури. При цьому використання залізобетону в якості матеріалу каркаса не просто історично сформований вибір, а рішення, яке за багато десятиліть відстояло своє право на існування завдяки унікальним якостям залізобетону: висока міцність, довговічність, висока вогнестійкість, технологічність, низька собівартість, морозостійкість, стійкість до агресивних середовищ та ін.

Практика Світловодського заводу БМЗ показала переваги каркасних будинків, що дозволяють значно підвищити споживчі якості житла (і нежитлових об’єктів) за рахунок вільних об’ємно-планувальних рішень.

Вибір того чи іншого варіанту каркаса визначається для конкретного каркасної будівлі індивідуально і залежить від безлічі факторів:

 • Об’ємно-планувального рішення каркаса будівлі;
 • Поверховості будівлі;
 • Наявності виробничої бази виготовлення виробів збірних конструкцій каркаса;
 • Наявності будівельних організацій, знайомих з технологією зведення збірних і збірно-монолітних каркасів і тп.

Використання каркасних конструкцій будівлі відкриває широкі можливості для вирішення споживчих завдань іудовлетворяет п’яти основним правилам для вибору оптимальної конструктивної системи:

 1. можливість будувати житло будь-якого рівня комфорту (від соціального до елітного);
 2. швидкість і всесезонність будівництва;
 3. мінімальна матеріаломісткість;
 4. можливість будувати об’єкти будь-якого призначення (житло, адміністративні та громадські будівлі);
 5. можливість використання місцевої виробничої бази, орієнтованої на збірне житлове будівництво, і, отже відсутність величезних інвестицій у виробництво.

bud3

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ БМЗ:

 1. Міцність і довговічність. БМЗ є капітальними утепленими залізобетонними будівлями, відносяться до II класу відповідальності і не мають обмежень по терміну експлуатації. Снігове навантаження для IV і V районів, вітрова для IV району.
 2.  Пожежна безпека. Всі конструкції належать до II ступеня вогнестійкості.
 3. Сейсмостійкість. Будівлі можуть застосовуватися в районах з сейсмічністю 9 балів.
 4. Термоізоляція. Конструкції забезпечують комфортні умови всередині приміщень при зовнішній температурі від +50 до -55 ° С.
 5. Технологічність і універсальність. Набір стінових панелей з віконними, дверними, воротними і технологічними прорізами дозволяє комплектувати одно- і багатопролітні будівлі різних призначень без обмежень по площі будівлі. Передбачена можливість установки підвісний кран-балки вантажопідйомністю 5тн.
 6. Будівля розміром 12х30х6м площею 360 м2 монтується протягом одного тижня бригадою з 5 чоловік. Відсутність “мокрих” процесів дозволяє вести монтаж в зимовий час.
 7. Висока заводська готовність. Всі конструкції заводського виготовлення монтуються за допомогою автомобільних кранів, з’єднання – зварні.
 8. Істотне зниження витрат у порівнянні з альтернативними видами будівництва.
 9. Можливість демонтажу будівлі та повторного монтажу в іншому місці.