Переробка

Ми надаємо комплексні рішення по будівництву комплексів по переробці сільскогосподаоської продукції в тому числі комбікормові заводи, млини, та інші об’єкти.  Працюючи з нами клієнт отримує всі послуги з одних рук, що значно знижує вартість проекту, а також надагає гарантію якісного виконання кожного етапу від розробки технології до монтажу обладнання.

Комплексні послуги компанії це:

  • Технологія
  • Проект
  • Техніко-економічне обґрунтування та бюджетування проекту
  • Поставка обладнання
  • Будівництво
  • Монтаж обладнання

Комбікормові заводи

Комбікормові заводи продуктивністю від 5 до 200 т / зміну

Робота з приготування комбікорму повністю автоматизована. Потрібний рецепт, час змішування комбікорму на змішувачі, тимчасові інтервали вивантажувальних пристроїв задає оператор. Оператор вибирає необхідний рецепт і тензоконтролера автоматично починає виконувати програму включаючи почергово дозуючі шнеки. При надходженні на ваги установленої ваги компонентів комбікорму тензоконтролера видає команду на вивантаження з ваг на змішувач. При обнулення ваг починається відлік часу змішування (В цей час знову відбувається заповнення ваг). По закінченні змішування відбувається вивантаження змішувача і транспортування комбікорму в бункер зберігання готового комбікорму. Після закриття заслінки на змішувачі, яка контролюється тензоконтролера, цикл повторюється.

Насіннєві заводи

Ми за маємось проектуванням і будівництвом різних об’єктів сільського господарства «під ключ». Сьогодні ми можемо запропонувати клієнтам будівництво сучасного насіннєвого заводу. Ми маємо достатній досвід будівництва подібних об’єктів, в нашому референц-листі представлені реалізовані проекти різного ступеня складності. Ми побудуємо для Вас насіннєвий завод, який буде працювати безперебійно і приносити хороший прибуток Вашому підприємству.