Ми надаємо комплексні рішення по будівництву комплексів для ВРХ.  Працюючи з нами клієнт отримує всі послуги з одних рук, що значно знижує вартість проекту а також надагає гарантію якісного виконання кожного етапу від розробки технології до монтажу обладнання.

Комплексні послуги компанії це:

  • Технологія
  • Проект
  • Техніко-економічне обґрунтування та бюджетування проекту
  • Поставка обладнання
  • Будівництво
  • Монтаж обладнання

Весь спектр обладнання для ВРХ

Стійлове обладнання

vrh1

Для утримання великої рогатої худоби в умовах безприв’язного утримання необхідні верстати різних типів. Фабрика «ВАРІАНТ» пропонує замовникам кілька видів таких верстатів. За бажанням клієнта вони можуть бути пофарбовані порошковою фарбою або оцинковані методом гарячого цинкування. Цей шар запобігає передчасному появі іржі на виробах, захищає від надмірної вологості і механічних пошкоджень основної частини металу. Дане обладнання є необхідним елементом сучасного розвитку тваринництва на фермах побудованих за європейським зразком

Огорожа кормового столу

Стійло і кормовий стіл поділяють спеціальними кормовими гратами з фіксацією типу «Хедлок», які є самофіксірующіеся механізмом. Устаткування надійне і абсолютно безпечне для тварин і операторів. Маючи особливу конструкцію фіксує решітка, кормова решітка щільно фіксує голову тварини і дає можливість проводити будь ветеринарні процедури. Механізм може виконати, як індивідуальну, так і групову фіксацію тварин. І найголовніше гідність огорожі кормового столу рештками з фіксацією типу «Хедлок» – значне зменшення втрати розкидуваного корму.

vrh2

Будиночки для телят

vrh3

Розміщення будинків на вулиці, недалеко від тваринницьких приміщень (зазвичай на підготовленому майданчику) для здоров’я новонародженого теляти є великою перевагою, тому новонароджене теля легко пристосовується до того температурному режиму, в який його поміщають в перший день життя, і отримує чисте повітря без домішки аміаку, концентрація якого неминуче висока в тваринницьких приміщеннях, а також природне сонячне світло, який сприяє виробленню організмом теляти вітаміну D і є безкоштовним природним стерилізатором.